Náš tím

Číslo účtu: 2625116694/1100

Variabilný symbol: dátum narodenia (napr. 02051975)

Do poznámky treba napísať meno odosielateľa peňazí a dôvod zaslania peňazí (napr. tábor, divadlo+názov predstavenia, výlet+miesto, atď.)

Ing. Peter Tomašovič

Email: Tomasovic.peter@zscargo.sk

Telefón: +421 2 2029 7052

Adresa: Drieňová 24, 820 09 Bratislava

Mobil: 0918 574 309

 

Ing. Jozefína Čerňanová

Email: Cernanova.Jozefina@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7197

Železničný telefón:     920 7197

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Mgr. Pavol Fabula

Email:  FabulaPavol@zsr.sk 

Telefón: +421 2 2029 5550

Železničný telefón:     920 5550

Adresa: GR ŽSR, Klemensova 8, Bratislava

Ing. Róbert Kalamár

Email: Kalamar.Robert@zsr.sk  

Telefón: +421 2 2029 2399

Železničný telefón:     920 2399

Adresa: GR ŽSR, Klemensova 8, Bratislava

Danka Michalčíková

Email: zsskue@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7639

Železničný telefón:     920 7639

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Ing. Martin Ivanič

Email: Ivanic.Martin@zscargo.sk

Telefón: +421 2 2029 7523

 

Adresa: Drieňová 24, 820 09 Bratislava

Ing. Zdenĕk Friedrich

Email: Taboryzf@gmail.com

 

Adresa: Jiráskova 15, 917 02 Trnava

Ema Velikovová

Email: : Velikovova.Ema@zscargo.sk

Telefón: +421 2 2029 2319

 

Ing. Marián Pipíš

Email: Pipis.Marian@zsr.sk

Telefón: +421 2 2029 7744

Železničný telefón:     920 7744

Adresa: GR ŽSR, Klemensova 8, Bratislava

      

 

 

Viktória Hroncová

Email: Hroncova.Viktoria@gmail.com

Mobil: 0902 657 891

Adresa: žst. Bratislava hl.st.

 

Anna Michaličková-Moravická

E-mail:  Moravicka.Anna@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 5738

Železničný telefón:     920 5738

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Simonne Kloknerová

Email: Kloknerova@ozzz.eu

Telefón: +421 2 2029 2670

Železničný telefón:     920 2670

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Ing. Jozef Vlkovič

Email: Vlkovic.Jozef@zsr.sk

Telefón: +421 2 2029 7422

Železničný telefón:     920 7422

Adresa: GR ŽSR, Klemensova 8, Bratislava             

 

Mária Mešťanová

Email: mestanova.maria@gmail.com

Mobil: 0903 391 401

 

Bc. Janette Kamenická

Email: Kamenicka.Janette@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7251

Železničný telefón:     920 7251

Adresa: Rožňavská 1,  Bratislava

Novinky

24.09.2019 07:50
Vážení členovia OZZŽ, po ďalšom úspešnom účinkovaní našich „Bielych tuleňov“ na klobásovom festivale  v Nových...
04.09.2019 07:24
Vážení kolegovia,   srdečne Vás pozývame na 16. ročník bowlingového turnaja a zároveň 11. ročník Memoriálu...
24.06.2019 07:22
Dňa 20.6.2019 sa uskutočnilo pracovné stretnutie v rámci  kolektívneho vyjednávania na ŽSR o  zaraďovaní...
Záznamy: 1 - 4 zo 280

Odborový zväz zamestnancov železníc

11.02.2019 00:00
Vážené kolegyne, kolegovia, zamestnanci železníc a ich priatelia! Výbor OZZŽ sa na Vás Touto cestou obracia s prosbou o poskytnutie 2% Vašej dane pre náš Odborový zväz zamestnancov železníc. Vami poskytnutý príspevok použijeme na programové ciele roku 2019 so zameraním na regeneráciu...

Kontakt

Ing. Peter Tomašovič predseda OZZŽ Drieňová 24
Bratislava
820 09
+421 2 2029 7052
Číslo účtu nájdete v záložke KONTAKTY
Tomasovic.peter@zscargo.sk