Náš tím

Číslo účtu: 2625116694/1100

Variabilný symbol: dátum narodenia (napr. 02051975)

Do poznámky treba napísať meno odosielateľa peňazí a dôvod zaslania peňazí (napr. tábor, divadlo+názov predstavenia, výlet+miesto, atď.)

Ing. Peter Tomašovič

Email: Tomasovic.peter@zscargo.sk

Telefón: +421 2 2029 7052

Adresa: Drieňová 24, 820 09 Bratislava

Mobil: 0918 574 309

 

Ing. Jozefína Čerňanová

Email: Cernanova.Jozefina@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7197

Železničný telefón:     920 7197

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Mgr. Pavol Fabula

Email:  FabulaPavol@zsr.sk 

Telefón: +421 2 2029 5550

Železničný telefón:     920 5550

Adresa: ŽT, Kováčska 3 , Bratislava

Ing. Róbert Kalamár

Email: Kalamar.Robert@zsr.sk  

Telefón: +421 2 2029 2399

Železničný telefón:     920 2399

Adresa: ŽT, Kováčska 3, Bratislava

Danka Michalčíková

Email: zsskue@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7639

Železničný telefón:     920 7639

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Ing. Martin Ivanič

Email: Ivanic.Martin@slovakrail.sk

 

 

Ema Velikovová

Email: : emavelikovova@gmail.com

 

 

Viktória Hroncová

Email: Hroncova.Viktoria@gmail.com

Mobil: 0902 657 891

Adresa: žst. Bratislava hl.st.

 

Juraj  Macák

Email: macak.juraj@gmail.com

 

Mgr. Soňa Fabulová

Email: 'fabulova.sona@slovakrail.sk

 

Anna Michaličková-Moravická

E-mail:  dudzi49@gmail.com

 

Simonne Kloknerová

Email: Kloknerova@ozzz.eu

Telefón: +421 2 2029 2670

Železničný telefón:     920 2670

Adresa: Rožňavská 1, Bratislava

Ing. Jozef Vlkovič

Email: Vlkovic.Jozef@zsr.sk

Telefón: +421 2 2029 7422

Železničný telefón:     920 7422

Adresa: GR ŽSR, Klemensova 8, Bratislava             

 

Mária Mešťanová

Email: mestanova.maria@gmail.com

Mobil: 0903 391 401

 

Bc. Janette Kamenická

Email: Kamenicka.Janette@slovakrail.sk

Telefón: +421 2 2029 7251

Železničný telefón:     920 7251

Adresa: Rožňavská 1,  Bratislava

Novinky

22.06.2020 08:27
Vážení členovia,   pozývame Vás na „Výročnú členskú schôdzu OZZŽ“, ktorá sa uskutoční dňa 23.6.2020 (utorok)...
31.03.2020 09:09
Vážené členky a členovia Odborového zväzu zamestnancov železníc     Všetci čelíme situácii, s ktorou sme...
10.02.2020 09:49
Vážené kolegyne a kolegovia!   OZZŽ pri CARGO, ZSSK a ŽSR plánuje usporiadať pre svojich členov návštevu...
07.02.2020 09:19
Vážení členovia OZZŽ, v súvislosti s prípravou plánu činnosti v roku 2020 by sme Vás radi oslovili...
Záznamy: 1 - 4 zo 286

Odborový zväz zamestnancov železníc

31.01.2020 00:00
Vážené kolegyne, kolegovia, zamestnanci železníc a ich priatelia! Výbor OZZŽ sa na Vás Touto cestou obracia s prosbou o poskytnutie 2% Vašej dane pre náš Odborový zväz zamestnancov železníc. Vami poskytnutý príspevok použijeme na programové ciele roku 2020 so zameraním na regeneráciu...

Kontakt

Ing. Peter Tomašovič predseda OZZŽ Drieňová 24
Bratislava
820 09
+421 2 2029 7052
Číslo účtu nájdete v záložke KONTAKTY
Tomasovic.peter@zscargo.sk